Трекова рейка для освітлення / Шина для трекових світильників, (1 фаза), RL220 TR16-2, Чорний / Трековий шинопровід 2 метри
-30%

785,71 ₴
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345713034
+380 (67) 183-23-22
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Цей шинопровід забезпечує надійне та стабільне підключення світильників, що робить його чудовим вибором для створення акцентного або загального освітлення. Простота установки та можливість зміни конфігурації світильників дозволяють адаптувати освітлення під будь-які потреби та уподобання. Пропонує гнучкість та функціональність, які допоможуть створити затишну та комфортну атмосферу у будь-якому приміщенні.
Характеристики:
- Тип: трековий шинопровід;
- Довжина: 2000 мм;
- Колір: Чорний, Білий;
- Робоча напруга: 220 В;
- Матеріал: Алюміній;
- Вид: Однофазний;
- Спосіб монтажу: Накладний;
- Ширина: 34 мм;
- Висота: 16 мм;
Комплектація:
- Трековий шинопровід RL220 TR16-2
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Основні | |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип світильника | Накладний |
| Встановлення | Настінно-стельовий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | алюміній |
- Ціна: 550 ₴



