Спот світильник / Світлодіодний стельовий світильник, GU10, 11х10х10см, RM-BLOK-GU10-BK, Чорний / Точковий світильник
-30%

424,29 ₴
297 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345713121
+380 (67) 183-23-22
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Пристрій підтримує використання енергоефективних джерел світла для створення комфортної атмосфери в кімнаті. Надійна конструкція забезпечує тривалу експлуатацію та стабільну роботу протягом багатьох років. Завдяки продуманим габаритам модель займає мінімум місця та не перевантажує простір. Таке рішення допоможе вам розставити правильні акценти на важливих деталях вашого декору.
Характеристики:
- Тип: Спот світильник / Світлодіодний стельовий світильник
- Робоча напруга: 220В
- Цоколь: GU10
- Ступінь захисту IP: IP20
- Лампочка в комплекті: Ні
- Форма: Прямокутник
- Колір виробу: Чорний, Білий
- Матеріал: Алюміній
- Спосіб монтажу: Накладний
- Довжина: 100 мм
- Ширина: 100 мм
- Висота: 110 мм
Комплектація:
- Точковий світильник RM-BLOK-GU10
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Основні | |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Спрямоване світло | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | алюміній |
- Ціна: 297 ₴



