Підвісний точковий світильник / Стельовий світильник,8х7см) RM-MOON-BK, Чорний / Світильник підвісний під лампу GX53 (7
-30%

555,71 ₴
389 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345712918
+380 (67) 183-23-22
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Цей світильник не тільки естетично привабливий, а й функціональний. Він забезпечує м'яке та рівномірне освітлення, створюючи комфортну обстановку в кімнаті. Завдяки використанню сучасних технологій, світильник відрізняється довговічністю та надійністю. Його встановлення не вимагає особливих зусиль, а компактні розміри дозволяють розмістити його навіть у невеликих приміщеннях, забезпечуючи достатній рівень освітленості.
Характеристики:
- Тип: Світильник підвісний
- Робоча напруга: 220 В
- Діаметр корпусу: 78 мм
- Висота: 70 мм
- Цоколь: GX53
- Ступінь захисту: IP20
- Форма: Куля
- Колір: Чорний, Білий
- Матеріал: Алюміній
- Спосіб монтажу: Накладний
Комплектація:
- Світильник підвісний точковий
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 70 см |
| Діаметр | 78 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | GX53 |
| Форма плафона | Куля |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | алюміній |
- Ціна: 389 ₴



