Світильник стельовий циліндр / Накладний світлодіодний спот,5х8см) RML-ROLL-12W-4K, Чорний / Точковий світильник накладний 12W (8
-30%

817,14 ₴
572 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345712802
+380 (67) 183-23-22
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Цей світильник відрізняється надійністю та довговічністю, що робить його відмінним вибором для тривалого використання. Він легко монтується і підходить для різних типів стель, що дозволяє використовувати його в різних приміщеннях, від житлових до комерційних. Сстане невід'ємною частиною вашого інтер'єру, підкреслюючи його індивідуальність та стиль.
Характеристики:
- Тип: Точковий світильник накладний
- Потужність: 12 Вт
- Світловий потік: 960 Lm
- Колірна температура: 4000 K
- Кут розсіювання: 120°
- Індекс передачі кольору (CRI): ≥80
- Робоча напруга: 220 В
- Діаметр корпусу: 85 мм
- Висота: 80 мм
- Розміри: 85х80 мм
- Цоколь: LED
- Ступінь захисту IP: IP20
- Форма: Циліндр
- Колір виробу: Чорний, Білий
- Матеріал: Алюміній
- Спосіб монтажу: Накладний
Комплектація:
- Світильник точковий
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 80 мм |
| Діаметр | 85 мм |
| Основні | |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Світловий потік | 960 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Кут свічення | 120 град. |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | алюміній |
- Ціна: 572 ₴



