Блок живлення для LED-стрічок, 48V, 2,1А, (LPS-48-100) / Блок живлення зовнішній 100W
-30%

992,86 ₴
695 ₴
- Готово до відправки
- Код: 345702653
+380 (67) 183-23-22
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Завдяки продуманій архітектурі, демонструє високий ступінь надійності та довговічності. Він оснащений захисними механізмами, які запобігають перевантаженню та коротким замиканням, забезпечуючи безпеку експлуатації. Цей модуль ідеально підходить для використання в системах, що потребують стабільного електроживлення, і може бути використаний як у промислових, так і побутових умовах.
Характеристики:
- Потужність: 100 Вт
- Вихідна напруга: DC 48V
- Вихідний струм: 2.1 А
- Робоча напруга: AC 176-264V
- Ступінь захисту IP: IP20
- Матеріал: Метал
- Спосіб монтажу: Зовнішній
- Довжина: 140 мм
- Ширина: 50 мм
- Висота: 28 мм
- Гарантійний термін: 36 місяців
Комплектація:
- Блок живлення LPS-48-100
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Основні | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип | Побутової |
- Ціна: 695 ₴



