Світлодіодний магнітний світильник, 20Вт, RL220-LINE-20W-4K-WH, Білий / Трековий магнітний світильник
-30%

812,86 ₴
569 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34571277301
+380 (67) 183-23-22
Безкоштовна гаряча лініяповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
📌 Перевірка якості перед відправленням 📌
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
🛒 Легкий обмін або повернення товару 🛒
💯 Реальні зображення в оголошенні 💯
📦 Швидка відправка 📦
Опис:
Широкий кут розсіювання гарантує м'яке та комфортне освітлення для очей. Пристрій легко інтегрується в однофазну систему та працює безпосередньо від стандартної мережі. Висока якість збірки забезпечує надійну роботу обладнання протягом багатьох років використання.
Характеристики:
- Тип: Світлодіодний магнітний світильник
- Потужність: 20 Вт
- Колірна температура: 4000 K
- Світловий потік: 1600 Lm
- Кут розсіювання: 120°
- Індекс передачі кольору (CRI): ≥80
- Цоколь: LED
- Ступінь захисту: IP20
- Колір виробу: Чорний, Білий
- Форма: Прямокутник
- Робоча напруга: 220 В
- Спосіб монтажу: Трековий
- Вид: Однофазний
- Матеріал: Алюміній
- Довжина: 341 мм
- Ширина: 35 мм
- Висота: 32 мм
Комплектація:
- Трековий магнітний світильник
- Упаковка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 341 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Основні | |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Світловий потік | 1600 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Кут свічення | 120 град. |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса | алюміній |
- Ціна: 569 ₴



